День пам’яті жертв Голодомору

Post-img

Цього року, 25 листопада, Україна відзначає 90-і роковини Голодомору 1932–1933 років. Удруге пам’ятні дні відбуваються під час повномасштабної війни. З метою вшанування пам’яті жертв голоду у нашій школі було проголошено День пам’яті жертв Голодомору. Сьогодні, все що діти слухали, обговорювали, осмислювали, малювали, відбувалося на основі матеріалів, які мають чітко означену навчально-виховну мету, результатом якої є відчуття обов’язку вшанувати пам’ять жертв Голодомору 32-33 років в Україні.

Notifications %s New